Nosiče kol na TZ

Nosiče kol na tažné zařízení

Trip 3 Top

Nosič kol Trip 3 Top je určen pro přepravu 3 jízních kol. Díky možnosti odklopení nosiče i s koly se pohodlně dostanete do kufru. Sklápění nosiče se provádí sešlápnutím rámové trubky nosiče. Nosič je možno rozšířit na 4 kola pomocí adaptéru. Nosič je vybaven 13-ti pólovou zástčkou.

Váha nosiče 15,6kg / Max. rychlost 130km/h / Max. zátěž 60kg / Uzamčení nosiče ANO

----

nosič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trip 2 Top

Nosič kol Trip 2 Top je určen pro přepravu 2 jízních kol. Díky možnosti odklopení nosiče i s koly se pohodlně dostanete do kufru. Sklápění nosiče se provádí sešlápnutím rámové trubky nosiče. Nosič je možno rozšířit na 3 kola pomocí adaptéru. Nosič je vybaven 13-ti pólovou zástčkou.

Váha nosiče 13,4kg / Max. rychlost 130km/h / Max. zátěž 45kg / Uzamčení nosiče ANO

----

nosič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trip 3 Middle

Nosič kol na tažné zařízení TRIP 3 MIDDLE je určen pro přepravu tří jízdních kol. Díky možnosti ručního odklopení nosiče i s koly se pohodlně dostanete do kufru. Nosič je možno rozšířit na 4 kola pomocí výrobku Adaptér pro rozšíření nosiče TRIP nebo o 1 koloběžku pomocí výrobku Adaptér Trip pro rozšíření o koloběžku. Nosič je vybaven 13-ti pólovou zástrčkou.

Váha 15,6 kg / Max. rychlost 130km/h / Max. zátěž 60kg / Uzamčení nosiče ANO 

 

middle 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trip 2 Middle

Nosič kol na tažné zařízení TRIP 2 MIDDLE je určen k přepravě dvou jízdních kol. Díky možnosti ručního odklopení nosiče i s koly se pohodlně dostanete do kufru. Nosič kol na tažné zařízení Trip 2 je možno rozšířit na 3 kola pomocí výrobku Adaptér pro rozšíření nosiče TRIP nebo o 1 koloběžku pomocí výrobku Adaptér Trip pro rozšíření o koloběžku. Nosič je vybaven 13-pólovou zástrčkou.

Váha 13,4 kg / Max. rychlost 130km/h / Max. zátěž 45kg / Uzamčení nosiče ANO

 

middle 2

 

 

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení